MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 9636107
nr 963 6107
Fåtölj
50-tal, Skinn
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 25 maj 2015
kl 20:34:25
25/5 19:13:06